Institut Cirkulární Ekonomiky, z.ú.

Dobročinná a nezisková činnost Ekologie
10 až 49 zaměstnanců

Institut Cirkulární Ekonomiky, z. ú. funguje od roku 2015 jako nevládní organizace, jejímž cílem bylo do pěti let kvalitně představit téma cirkulární ekonomiky v Česku. V současnosti funguje jako expertní centrum pro cirkulární ekonomiku, které pomáhá s reálným přechodem z lineárního na cirkulární fungování.

Hledáte chytré cesty, jak ušetřit za energie, odpady nebo vodu? Poskytujeme analytické a vzdělávací programy stejně tak, jako projektový management pro firmy, obce a další organizace v oblasti životního prostředí. Pomůžeme Vám být o krok napřed před legislativou, generovat zisk a zároveň se chovat ohleduplně k přírodě.

 

Stážista

Hledáme do svých řad proaktivní a spolehlivou duši, která by nám pomohla s administrativou, tabulkami, správou a udržováním databází, plánováním a podporou naší koordinátorky Mirky. Nepředstavujte si však žádnou nudu a rutinu! Nabízíme možnost nahlédnout pod pokličku fungování celé iniciativy, možnost komunikovat se zajímavými osobnostmi českého byznysu a práci v mladém a dynamickém kolektivu.