Úvod / Společnosti / Institut Cirkulární Ekonomiky, z.ú. / Stážista - pravá ruka Soni Jonášové

Institut Cirkulární Ekonomiky, z.ú.

Dobročinná a nezisková činnost Ekologie
10 až 49 zaměstnanců

Institut Cirkulární Ekonomiky, z. ú. funguje od roku 2015 jako nevládní organizace, jejímž cílem bylo do pěti let kvalitně představit téma cirkulární ekonomiky v Česku. V současnosti funguje jako expertní centrum pro cirkulární ekonomiku, které pomáhá s reálným přechodem z lineárního na cirkulární fungování.

Hledáte chytré cesty, jak ušetřit za energie, odpady nebo vodu? Poskytujeme analytické a vzdělávací programy stejně tak, jako projektový management pro firmy, obce a další organizace v oblasti životního prostředí. Pomůžeme Vám být o krok napřed před legislativou, generovat zisk a zároveň se chovat ohleduplně k přírodě.

 

Stážista - pravá ruka Soni Jonášové

Zajímá Tě, jak funguje INCIEN,  na jakých aktivitách a projektech pracujeme? Chceš se stát pravou rukou Soni Jonášové a pomáhat jí s:

  • přípravou podkladů a dokumentů
  • prací na rešerších
  • komunikací a přípravou komunikace na sociálních sítích
  • psaním článků a celkově s prací s textem

Pokud Tě to zaujalo a máš s podobnou stáží zkušenosti, orientuješ se v cirkulární ekonomice a zajímá Tě svět kolem nás, pak mrkni na video https://www.youtube.com/watch?v=WvCnWs_hhAk, které pro Tebe Soňa nahrála, abys věděl/a , na co vše se můžeš těšit a co na oplátku očekáváme od Tebe.