Popis pozice

Hledáme studenta, který má rád data, business, účetnictví, finanční výkazy a baví ho pracovat s excelem za účelem tvorby reportingu na základě finačních výkazů. Preferujeme dlouhobobou spolupráci s možností dalšího rozvoje. Ideální formou je práce na dálku. Odměna 150 Kč za hodinu a více (dle schopností). Minimální rozsah práce je 25 hodin měsíčně (flexibilně).

Náplň tvojí práce

V první fázi by se jednalo o kvartální agregaci dat a přelévaní dat z finančních výkazů do stávajícího agregovaného finačního modelu jednotlivých společností v MS Excel, případně další zadání týkající se analýzy dat a zpracování výstupů.  Další výzvy jsou jen otázkou zájmu, individuálních schopností, dovedností a talentu. Výhodou je práce přímo s managementem.

Požadavky

Pokročilá znalost MS EXCEL, smysl pro detail, pečlivost a odpovědnost při práci s citlivými finančními daty.

Datový analytik

WOOD-FOREST GROUP a.s.
0 Stáž
Přihlásit se o pozici

Nejnovější pozice

Právní asistent 0

  O nás
Začalo to v roce 1992 dřevem, potom přišla auta, stroje, nemovitosti, nábytek, obchod a pohostinství. Dnes náš ekosystém zahrnuje 13 společností, přes 200 zaměstnaců a podníkání v České republice a ve Slovinsku.

  Hodnoty společnosti
Kreativita, nezávislost a skromnost.
  Mise společnosti
Růst a spravovat diverzifikovaný ekosystém malých a středních společností, který si dokáže poradit s nástrahami budoucnosti.

  Vize společnosti

Hledáme příležitosti k tvorbě dlouhodobých hodnot na nečekaných místech.

ROK ZALOŽENÍ
1992
POČET ZAMĚSTNANCŮ
50 až 249
PRŮMĚRNÝ VĚK ZAMĚSTNANCŮ
0
 

Našli jsme pro tebe 1 pozice

Vyber si tu, který ti bude nejvíce vyhovovat a jdi do toho!


před 2 měsíci