Popis pozice

Hledáme studenta právnické fakulty (od 3. ročníku výše), který má rád právo a business pro kontrolu, úpravu a tvorbu právních dokumentů a korespondence. Ideální formou je práce na dálku. Odměna 150 Kč za hodinu a více (dle schopností). Minimální rozsah práce je 5 hodin týdně.

Náplň tvojí práce

V první fázi by se jednalo o úpravu a kontrolu stávající právní dokumentace: obchodní smlouvy, obchodní podmínky, vnitřní směrnice a korporátní dokumenty. Další výzvy jsou jen otázkou zájmu, individuálních schopností, dovedností a talentu. Výhodou je práce přímo s managementem.

Požadavky

Pokročilá znalost MS Word, perfektní znalost českého jazyka a cit pro jeho užití v psanné komunikaci a právních dokumentech. Znalost ASPI, Beck-online a dalších právnických informačních systémů. Spolehlivost, pracovitost, flexibilita a diskrétnost při práci s citlivými obchodními informacemi. Předchozí zkušenosti na podobné pozici jsou výhodou.

Právní asistent

WOOD-FOREST GROUP a.s.
0 Stáž
Přihlásit se o pozici

Nejnovější pozice

Právní asistent 0

  O nás
Začalo to v roce 1992 dřevem, potom přišla auta, stroje, nemovitosti, nábytek, obchod a pohostinství. Dnes náš ekosystém zahrnuje 13 společností, přes 200 zaměstnaců a podníkání v České republice a ve Slovinsku.

  Hodnoty společnosti
Kreativita, nezávislost a skromnost.
  Mise společnosti
Růst a spravovat diverzifikovaný ekosystém malých a středních společností, který si dokáže poradit s nástrahami budoucnosti.

  Vize společnosti

Hledáme příležitosti k tvorbě dlouhodobých hodnot na nečekaných místech.

ROK ZALOŽENÍ
1992
POČET ZAMĚSTNANCŮ
50 až 249
PRŮMĚRNÝ VĚK ZAMĚSTNANCŮ
0
 

Našli jsme pro tebe 1 pozice

Vyber si tu, který ti bude nejvíce vyhovovat a jdi do toho!


před 2 měsíci