Popis pozice

Chceš dělat práci se smyslem v rychle rostoucí technologické firmě? Jsme digitální startup a inovativní leader z oblasti moderního odpadového managementu. Hledáme kolegy, co se k nám přidají a pomohou vytvořit zcela nový trh.

Náplň tvojí práce

Baví tě lidi a rád s nimi komunikuješ? Chceš prodávat a šířit produkt, který má smysl? Pak jsi tu správně. Po boku jednoho za zakladatelů a seniorních odpadových expertů budeš budovat digitální odpadovou platformu. Bude to hodně o volání, potkávání firem a psaní emailů, ale garantujeme Ti, že dobrý pocit z práce je součástí balíčku. Variabilní místo výkonu práce, nejprve se setkáme v Praze a poté se domluvíme jak Ti to bude vyhovovat. Stačí nám 10 hodin týdně v kterých se naučíš jako za roky v korporátu. Kromě zkušeností jsme schopni Ti i skromně zaplatit.

Požadavky

  • Komunikativnost a schopnost své myšlenky efektivně komunikovat s protistranou.
  • Nebát se chybovat a učit se nové věci.
  • Základy podnikové ekologie a zkušenosti v oblasti odpadového hospodářství výhodou.

V případě zájmu nás můžete kontaktovat i napřímo Cyril Klepek, cyril.klepek@cyrkl.cz nebo na tel: 731502818

Odpadový rádce junior

CYRKL Zdrojová platforma, s.r.o.
Praha Stáž
Přihlásit se o pozici

Nejnovější pozice

Odpadový rádce junior Praha

  O nás

CYRKL si dává za cíl přinést kreativitu a inovace do světa nakládání s odpady. Umožňuje optimalizaci nakládání s odpady a vedlejšími produkty výroby předáváním od těch, kteří disponují k těm, kteří potřebují. Věříme v pozitivní sílu nových inovativních postupů, udržitelného podnikání a technologií a víme, že ve spojení s promyšleným business modelem může řešení přinést výhodu všem účastníkům na trhu.

  Hodnoty společnosti

Bojujeme proti absenci kreativity a nekalým obchodním praktikám na trhu s nakládáním s odpady a vedlejšími produkty výroby. Aktivně podporujeme nové přístupy a řešení využívající využití druhotných surovin.

  Mise společnosti

Budujeme transparentnost na trhu nakládání s odpady a pro klientský přístup.

ROK ZALOŽENÍ
2018
POČET ZAMĚSTNANCŮ
1 až 9
PRŮMĚRNÝ VĚK ZAMĚSTNANCŮ
27
  Jungmanovo náměstí
Praha

Našli jsme pro tebe 1 pozice

Vyber si tu, který ti bude nejvíce vyhovovat a jdi do toho!


CYRKL Zdrojová platforma, s.r.o.
Odpadový rádce junior
Praha
před 2 měsíci