EY

Bankovnictví a finanční služby Ekonomika a podnikové finance Management
1000 a více zaměstnanců
Jsme konzultanti. Klientům pomáháme uspět, realizovat jejich sny a dělat práci den za dnem efektivněji. EY už není jenom Audit a Daně. Specializujeme se také na Forenzní služby, Consulting nebo Strategie a transakce. Mezi naše klienty patří dvacet firem z české TOP 30, ale radíme i start-upům nebo začínajícím podnikatelům. Naše kanceláře najdeš v Praze, Brně i Ostravě. Pracujeme ale u klientů doslova po celém Česku a republiku máme proježděnou jako málokdo. V Česku je nás už tolik, že vybrat lokalitu na vánoční večírek je každoroční výzva. Je nás totiž už skoro 1 300 a ve Florentinu zabíráme celých pět pater. A jak se nám v EY žije? To najdeš na našem kariérním webu nebo na

Internship - Infrastructure Advisory

To nejdůležitější v pár větách

Hledáš internship na 3 dny v týdnu, který ti do detailu představí hodně perspektivní obor? Přidej se k nám do týmu Kapitálové a dluhové poradenství a věnuj se u nás Infrastructure Advisory. Pracujeme na projektech, které řeší problémy životního prostředí. Už při škole zjistíš, jak funguje consulting, právní poradenství nebo příprava byznys plánu při vstupu na nový trh. Práce sice bude hodně, ale my se postaráme o to, aby ti nic nechybělo.

 

Tvoje role v týmu:

„Pracujeme na projektech, které zlepšují životní prostředí. Naši klienti mají třeba plán na recyklaci letadel nebo zlepšení ovzduší. Peníze už jim poskytla Evropská unie z programu LIFE. A naším úkolem je pomoci jim se vstupem na trh. Možností, jak na to, je hodně, a tak je práce konzultanta velmi komplexní.

Při internshipu získáš plnohodnotnou roli v týmu a zkusíš si opravdu všechno. Čeká tě hodně analytické práce, ale taky příprava obchodních strategií a poskytování obchodního a právního poradenství. Pokud si takhle představuješ internship, napiš nám. Už se na tebe těšíme.“

David Zlámal, Partner, tým Kapitálové a dluhové poradenství

 

Co je pro nás důležité:

Víme, že jsi teprve na začátku kariéry. Ale tady je několik věcí, které jsou pro tuhle práci podstatné.

 • Máš magisterský titul na dosah. Vyjdeme ti vstříc při plánování práce, aby ti to nepřerostlo přes hlavu.
 • Orientuješ se v oblasti veřejného sektoru (EU, EBRD, apod.) a korporátních financích.
 • Nemáš strach z angličtiny. Používáme ji opravdu často – při schůzkách s klienty i při práci se zahraničními kolegy.
 • Chceš pestrou práci. Každý den se naučíš něco nového. Během dne tě čeká práce na více projektech současně, a tak se ti hodí chladná hlava a dobrý time-management.
 • Vzájemná chemie. Dobře víme, že kde to nefunguje lidsky, to drhne i po pracovní stránce. A tak je pro nás důležité, abychom si rozuměli. Náš tým tvoří parta mladých lidí, kteří začínali jako teď ty. Rádi se vidíme i po práci a jsme si vzájemně oporou.

 

Jak se ti odměníme:

Dáme ti 160 Kč/hod., smlouvu na HPP (zkrácený úvazek) a k tomu benefity, které ti zaručeně udělají radost. Tady je pár z nich.

 • iPhone a laptop k soukromým účelům
 • benefit body na cestování, jazyky, sport nebo relax
 • online lékařské poradenství Ulékaře.cz
 • placená dovolená podle počtu odpracovaných hodin
 • přechod na full-time, pokud tě to s námi bude bavit
 • přístup do vzdělávacího portálu Udemy.com

Těšíme se na tvoje CV a rádi Tě uvítáme v týmu EY!

Sandra Jirásková

Fotogalerie