Úvod / Společnosti / Xflow, s. r. o. / Správce sociálních sítích - Remote/Homeoffice bez limitů

Xflow, s. r. o.

Lidské zdroje Vzdělávání
1 až 9 zaměstnanců

Jsme kolektiv mladých lidí, kteří se starají o to, aby si studenti středních a vysokých škol mohli najít kariéru svých snů. Pomáháme skrze stáže budovat dlouhodobý vztah mezi zaměstnavatelem a studentem.

Správce sociálních sítích - Remote/Homeoffice bez limitů

Máš pod palcem sociální sítě a na Facebooku jsi jako doma? V našem týmu plném šílených nápadů a snů máme místo pro šikovného člověka, který naše socky posune na další level.

Dáme ti prostor a zázemí, ve kterém se budeš moct každý den rozvíjet a zlepšovat. O patro níž nám sedí zkušený markeťák, který si s tebou občas rád sedne a předá ti své zkušenosti. 

Jsme tým mladých lidí, kteří se rozhodli, že změní vzdělávácí systém v České republice. Naivní? Možná, ale kdo jiný, když ne my? Někde začít musíme a tak jsme vytvořili tuto sweet platformu na zprostředkování stáží, praxí a trainee programů pro studenty středních a vysokých škol. Pro studenty jako jsme my.

Co u nás budeš dělat?

Každý den budeš spravovat naše sociální sítě. Dostaneš přístupy ke všem účtům a bude pouze na tobě, kolik likes ulovíš. Čím víc jich bude, tím větší bude tvoje imaginární odměna.

  • Budeš se podílet na tvorbě marketingové strategie společnosti
  • Nastavovat kampaně pro business partnery
  • Plnit sítě kvalitní obsahem s přidanou hodnotou pro studenty 
  • Budovat komunitu plnou krásných a talentovaných lidí

Co po tobě chceme?

Žádný učený z nebe nespadl a my to akceptujeme. Chceme po tobě pouze touhu učit se novým věcem, nebát se chybovat a schopnost poučit se z vlastních chyb.

  • Nepůjde to však bez neprůstřelné gramatiky. Jelikož budeš veřejně reprezentovat Xflow, potřebujeme, abys měl češtinu naprosto zvládlou. Neboj, z gramatiky tě zkoušet nebudeme. Možná.

Tak co? Jdeš do toho s námi?