Popis pozice

Máš pod palcem sociální sítě a na Facebooku jsi jako doma? V našem týmu plném šílených nápadů a snů máme místo pro šikovného člověka, který naše socky posune na další level.

Dáme ti prostor a zázemí, ve kterém se budeš moct každý den rozvíjet a zlepšovat. O patro níž nám sedí zkušený markeťák, který si s tebou občas rád sedne a předá ti své zkušenosti. 

Jsme tým mladých lidí, kteří se rozhodli, že změní vzdělávácí systém v České republice. Naivní? Možná, ale kdo jiný, když ne my? Někde začít musíme a tak jsme vytvořili tuto sweet platformu na zprostředkování stáží, praxí a trainee programů pro studenty středních a vysokých škol. Pro studenty jako jsme my.

Náplň tvojí práce

Každý den budeš spravovat naše sociální sítě. Dostaneš přístupy ke všem účtům a bude pouze na tobě, kolik liků ulovíš. Čím víc jich bude, tím větší bude tvoje imaginární odměna.

  • Budeš se podílet na tvorbě marketingové strategie společnosti
  • Nastavovat kampaně pro business partnery
  • Plnit sítě kvalitní obsahem s přidanou hodnotou pro studenty 
  • Budovat komunitu krásných a talentovaných lidí

Požadavky

Žádný učený z nebe nespadl a my to akceptujeme. Chceme po tobě pouze touhu učit se novým věcem, nebát se chybovat a schopnost poučit se z vlastních chyb.

  • Nepůjde to však bez neprůstřelné gramatiky. Jelikož budeš veřejně reprezentovat Xflow, potřebujeme, abys měl češtinu naprosto zvládlou. Neboj, z gramatiky tě zkoušet nebudeme. Možná.

Tak co? Jdeš do toho s námi?

Social Media Queen (King)

Xflow, s. r. o.
Brno-město Stáž
Přihlásit se o pozici

Nejnovější pozice

Obchodní zástupce Brno-město
Péče o stávající business partnery Brno-město
Social Media Queen (King) Brno-město

  O nás

Jsme kolektiv mladých lidí, kteří se starají o to, aby si studenti středních a vysokých škol mohli najít kariéru svých snů. Pomáháme skrze stáže budovat dlouhodobý vztah mezi zaměstnavatelem a studentem.

  Hodnoty společnosti

V Xflow budujeme velké věci a každý den se učíme a zlepšujeme. Zakládáme si na vzájemném respektu, otevřenosti a přátelské atmosféře.

  Mise společnosti

Naší misí je pomáhat studentům najít správný směr jejich kariérní cesty.

Cílíme na to, aby student našel vhodné praktické zkušenosti a aktivně se zapojoval do reálné praxe.

  Vize společnosti

Naší ultimální vizí je vybudovat platformu, která studentovi poskytne veškeré relevatntní informace, aby mohl učinit správné rozhodnutí v rámci své budoucí kariérní a studíjní cesty.

ROK ZALOŽENÍ
2019
POČET ZAMĚSTNANCŮ
1 až 9
PRŮMĚRNÝ VĚK ZAMĚSTNANCŮ
24
  Lidická 718/77
Brno-město

Našli jsme pro tebe 3 pozice

Vyber si tu, který ti bude nejvíce vyhovovat a jdi do toho!


před 2 měsíci
Xflow, s. r. o.
Péče o stávající business partnery
Brno-město
před 2 měsíci
před 2 týdny